PROGRAM NA ZAKÁZKOVOU ČINNOST S PODVOJNÝM NEBO JEDNODUCHÝM ÚČETNICTVÍM.

Ostatní softwarové služby

Program   DOPRAVA:

Program je určen pro dopravní subjekty. Vystavuje stazky pro jednotlivá vozidla,je možné zvolit i jejich tisk. Vede evidenci stazek, případně deník dispečera.Vystavuje faktury pro tuzemsko i zahraničí (zahraniční faktury dvojazyčně, a to česky a zvolený jazyk). DPH, faktury došlé, pokladna, účetnictví  atd. je obdobné jako v programu zakázky. Pokud používáte jiné účetnictví je možné výstupní data převést do jakéhokoliv účetnictví. V současné době je návazné na  ASŘ ZPoK, ZEIS a na účto SAP.Je umožněno sledování a plánování  TÚ  3. stupňů. Zabezpečuje evidenci lékařských prohlídek řidičů, školení, předání vozidel, kreditních karet pro PHM a pod. Součástí programu je i program pro stahování dat disketou nebo z internetu při použití kreditních karet PHM.Kompatibilní je se společnostmi CCS, SHEL a PapOil. Zabezpečuje tak přehled tankování jednotlivých vozidel a jejich vyhodnocování.

Program VÝROBKY:

Program je určen pro řízení technologie výrobků. Eviduje zadání zakázky pro odběratele a jejich vykrytí. Při zadání výrobku jsou sledovány jednotlivé výrobní operace,  výdej materiálu ze skladu, zápočet výrobních i mzdových nákladů, sloučení operací na polotovary a naskladnění výrobků na sklad. Při zadání parametrů je automaticky vypočítána nákladová cena výrobku a zadána jeho prodejní cena. Součástí je docházkový list zaměstnanců a při zadávání provedených operací je vypočítána hrubá mzda pracovníků. Sleduje plnění norem pracovníků, případně i zmetkovitost při výrobě. Při vykrytí objednávky je vystavena faktura, případně průvodní listy výrobků. Program je plně návazný na program zakázky, ale je i možnost výstupní data navázat na jakékoliv účetnictví.

  OCHRANA PC PROTI HAVĚTI NA INTERNETU:  

V současné době při rychlém rozvoji internetu a rozšířením na trvalé připojení počítačů je antivirová ochrana nedostačující. Zabezpečujeme ochranu pro příjem mailů, při surfování na netu, ochranu proti červům, trojanům, spamům,malware atd.Nainstalujeme vám software které váš PC v co největší míře ochrání a zároveň váš PC vyčistí od balastu, jak v paměti tak na HD,  které při surfování na netu v počítači zůstávají a tak zpomalují jeho práci.

OSTATNÍ SLUŽBY:

 Dle přání vám nainstalujeme osvědčené programy FREE, na př. na úpravu fotografií,, přehrávače videa anebo OPENOFFICE.ORG  které je pro běžné potřeby plnou náhradou za drahé OFFICE Microsoftu a pod.

Dále vám poradíme a zprostředkujeme připojení internetového telefonu. Má mnoho výhod. Chová se jako pevná linka, je vám přiděleno číslo podle regionu,takže i ten co vám volá, volá jako na pevnou. Nejzajímavější jsou ceny. Je bez paušálu a hlavně má vteřinovou tarifikaci, t.j. voláte 20 vteřin a je vám účtováno 20 vteřin a neúčtuje  při zavolání dvě minuty a pak po minutě.Ceny jsou velmi lukrativní. Příklad: V Česku a v celé EU je minuta za korunu a v Česku mimo špičku za 60 haléřů. I mimo EU jsou ceny zajímavé, na př. USA nebo Australie za 1.50 Kč. S internetovým telefonem máme zkušenosti dva a půl roku.

  • Přijedeme za Vámi a program Vám nainstalujeme.
  • Program Vám předvedeme a přizpůsobíme ho Vašim požadavkům.
  • Zaškolíme Vás.
  • Hotline je samozřejmostí po celý týden.


 zpět na hlavní  stránku